Evropský školní sportovní den 27.9.2024

Evropský školní sportovní den u nás

V pátek 27. 9. se již tradičně na naší škole uskutečnil Evropský školní sportovní den. Celý den byl nabitý pohybem, soutěžením a zábavou.

Žáci si mohli vyzkoušet celou řadu sportovních disciplín od tradičních běhů a skoků až po méně obvyklé sporty. Každý si našel to své a mohl prokázat své dovednosti.

Velkým lákadlem pro děti byli skvělí odborníci na skok přes švihadlo ze skupiny Švihej. Díky nim se i ti nejmenší naučili nové triky a zlepšili svou koordinaci.

Dalším příjemným zpestřením dne byla jóga pro děti pod vedením Nati Maršálkové. Děti se  při cvičení  nejen uvolnily, ale také posílily své svalové partie.

Moc děkujeme našim důchodkyním za již tradiční výpomoc, ty se vždy rády zapojí do práce s dětmi. A v neposlední řadě bychom rádi poděkovali SRPŠ za financování programu Švihej.

Sportovní den byl nejen o soutěžení, ale také o spolupráci a fair play. Děti se vzájemně povzbuzovaly a společně slavily úspěchy. Bylo vidět, že je pohyb baví a že si den náramně užily.

Díky Vám všem za to, že se nám podařilo uspořádat tento skvělý den plný pohybu.

Mgr. Eva Navrátilová